У «Слузі народу» обіцяють захистити власників паїв

У «Слузі народу» обіцяють захистити власників паїв

В партії обіцяють захистити власників паїв. Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що перед ухваленням закону про ринок сільскогосподарських земель, Верховна Рада повинна захистити права власників земельних паїв та приватних інвесторів. Про це він розповів під час інтерв’ю BBC Україна.

Разумков вважає, що спочатку потрібно захистити національні інтереси та безпеку країни, а вже тоді знімати мораторій на продаж землі.

«Що ж до ринку землі, то треба спочатку ухвалити законодавчу базу, яка захистить інтереси всіх — від громадян-власників до зовнішніх чи внутрішніх інвесторів. І треба захистити національні інтереси та безпеку», — сказав він.

Голова «Слуги народу» також додав, що треба розрізняти питання ринку землі у державній і приватній власності: «Якщо по громадянах ми розуміємо, хто є власником, то по державній землі дуже багато питань. Можновладці, які раніше займали високі посади, на питання про те, скільки сільськогосподарської землі є у власності держави, мені відповісти не змогли».

Раніше в Офісі президента розповіли, що Україні планують скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення та запустити ринок сільгоспземель та додали, що це може прискорити економічне зростання країни на 0,5-3% .